Kern Schipluiden


Afdrukken E-mailadres

 

 

 

 

 

 

 

kopij

 

Aanleveren kopij

Het volgende parochieblad verschijnt op donderdag 16 augustus 2018

Kopij voor het volgende parochieblad kunt u inleveren tot uiterlijk 30 augustus a.s.

 

Misintenties

 

VOORGANGERS WEEKENDVIERINGEN
Zaterdag 25 augustus Pastoor D. Verbakel / Dameskoor
Zondag 2 september  Pastor H. Berbée / Ad Hoc koor
Zaterdag 8 september Pastor E. Stok / Samenzang
Zondag 16 september Parochianen / Mannencantorij

 

 

 

 

Weekvieringen

Dinsdagavond om 18.45 uur Rozenkransgebed

Woensdag morgen: Eucharistieviering / Pastor E. Stok

Elke 1e woensdag van de maand met aansluitend stille aanbidding.

2e woensdag KBO viering (met uitzondering van juli en augustus)

 

WEEKMEDEDELINGEN

 

MIVA

Miva (Missie Verkeersmiddelen Actie) ondersteunt al ruim 80 jaar lokale pioniers in Afrika, Azië en Latijns-Amerika. Zij helpen mensen in afgelegen gebieden met medische zorg, onderwijs en andere basisvoorzieningen, zoals in Zimbabwe. Goed vervoer is daarvoor van essentieel belang. Vandaag (25/26 augustus) wordt voor dit goede doel een deurcollecte gehouden. (zie folder op de tafels bij de uitgangen)

 

Gezamenlijke ziekenzalving

Op dinsdag  28 augustus is er in verzorgingshuis Akkerleven een gezamenlijke ziekenzalving. Voorganger in deze viering is pastor Stok. De viering start om 14.30 uur, maar wij verzoeken u wel om 14.15 uur aanwezig te zijn i.v.m. de organisatie. Aanmelden is niet nodig, iedereen is hiervoor van harte uitgenodigd. Aansluitend is er gelegenheid om nog wat na te praten onder het genot van koffie en thee. Als u opgehaald wilt worden dan kunt u dat melden bij het secretariaat, er wordt dan voor vervoer gezorgd.

 

Vrijwilligersviering

Op 2 september is de vrijwilligersviering. Aansluitend is er koffiedrinken en is er voor de vrijwilligers nog een gezellig samenzijn in de Schelp.

 

 

Concert Kleinkoor Lindenhof

T.g.v. het 45 jarig jubileum van Sonja Nowee en Kleinkoor Lindenhof wordt er op zondag 2 september in de kerk van Den Hoorn een concert gegeven waar onder meer het Halleluja van Händel en The Rose ten gehore worden gebracht. Van Klassiek naar Modern. De aanvangstijd is twee uur met koffie in de pauze en een drankje met een hapje na het concert. De toegang is gratis, na afloop een vrijwillige bijdrage middels een deurcollecte.

 

Tabgha

Van 18 augustus t/m 10 november: ‘Willibrordus en andere geloofsverkondigers in de Lage Landen’

(Zaterdag 1 september gesloten én i.p.v. daarvan Maandag 3 september geopend.)

Openingstijden: zaterdags van 14.00-16.00 u. Adres: Vlaardingsekade 7. Zie ook www.tabgha.nl

Zondag 1 juli is Patrick van Beurden sr. vertrokken naar Rome. Volg zijn voetreis aan het raam bij Tabgha.

 

Voedselinzameling

Denkt u nog aan de voedselinzameling voor de voedselbank in Delft? Men is heel blij met houdbare producten en huishoudelijk producten. De mand staat naast het altaar. Alvast dank voor uw bijdrage.

 

Gebedskaart

In het kader van het jaar van gebed is er een gebedskaart uitgegeven door het bisdom. U kunt er een mee naar huis nemen, ze liggen op de tafels bij de uitgangen.


Oproep
Zoals u misschien weet is het binnen onze Parochie mogelijk om de heilige communie mee te nemen vanuit de kerk naar uw zieke of slecht ter been zijn de familielid of bekende. Nu zijn er in onze parochie meer mensen die van tijd tot tijd, graag de heilige communie zouden willen ontvangen, maar die geen vriend of kennis hebben die dit voor hen willen doen. Ik ben dus op zoek naar vrijwilligers die bv. 1 keer per twee weken deze zeer gewaardeerde taak zouden willen uitvoeren. Lees meer......

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Archief

Laatst aangepast op woensdag 22 augustus 2018 07:57
 

Vieringen

dinsdag 18 september 09:30 uur
Maasland
Eucharistieviering
dinsdag 18 september 09:30 uur
Den Hoorn
Viering
dinsdag 18 september 18:45 uur
Schipluiden
Rozenkransgebed
woensdag 19 september 09:30 uur
Schipluiden
Eucharistieviering
vrijdag 21 september 19:30 uur
Den Hoorn
Avondgebed
zaterdag 22 september 19:00 uur
Den Hoorn
Eucharistieviering
zaterdag 22 september 19:00 uur
Schipluiden
Eucharistieviering
zondag 23 september 10:00 uur
Maasland
Oecumenische vredesdienst
zondag 23 september 11:00 uur
Den Hoorn
Woord- en communieviering
dinsdag 25 september 09:30 uur
Maasland
Woord en Communieviering
woensdag 26 september 19:00 uur
Den Hoorn
Viering opening seizoen KVG